Harkov Kalacak Yer

Harkov Kalacak Yer

Harkov Kalacak Yer

Yurtdışında eğitim görmeye karar veren bir öğrenci için şüphesiz en önemli konulardan biri kalacak yer konusudur. Bilmediğiniz, belki de daha önce hiç gitmediğiniz bir ülkede ve şehirde konaklama, üstelik yıllarınızı geçirme planı yapmaktasınız. Bu elbette konaklanacak yerin özenle seçilmesini zorunlu kılmaktadır. Bazı ülkelerde ve şehirlerde bu noktada sıkıntılar yaşayabilirsiniz ancak gerçekten konaklama noktasında memnun kalacağınız şehirlerden biri Harkov’dur. Harkov, Ukrayna’nın en güzel ve gelişmiş şehirlerinden biri olarak dikkat çekmektedir. Kentin altyapısı ve modernleşen sistematiği memnun etmektedir. Öte yandan, tairihi özelliklerini de korumayı başarmış bir kenttir. Üniversite şehri olması öğrencilerin konaklamaları için gerekli altyapının olmasını sağlamaktadır. Harkov kalacak yer açısından avantajlıdır.

Harkov sınırları içinde öğrencilerin rahat bir şekilde kalması için yurtlar bulunmaktadır. İlk konaklama seçeneği olarak yurtları değerlendirebilirsiniz. Özellikle şehre gelen öğrencilerimizin, ilk yıllarında yurt ortamını tanımaları, bundan sonra tercih etmeleri durumunda kiralık ev seçeneklerine geçmeleri yerinde olacaktır. Yurtlar tek kişilik odalardan başlamak üzere çeşitli sayıda kişi oda kapasitesindedir. Isıtma ve soğutma sistemleri olan, hijyen, temizlikleri düzenli olarak yapılan yurtlardır. Öğrencilerin internetten yararlanmaları mümkündür. Güvenlidir. 50 ile 100 dolar arasında konaklama rakamlarına seçkin yurtlar bulabilirsiniz. Kampüs içinde ve kampüs yakınlarında öpenciler için birçok yurt seçenekleri bulunmaktadır. Etüt odaları ve konaklama rahatlığı bakımından öğrencilerimiz yurtlardan memnun kalmaktadır.

Harkov Üniversiteleri için Yurt

Yurt sayısında olduğu gibi, şehirde, kiralık ev sayısı bakımından da memnun edici altyapı bulunmaktadır. Çok sayıda kiralık ev bulmak mümkündür. Bütçeniz uygunsa ve tercih ederseniz tek başınıza ev kiralayabilirsiniz. Ayrıca, birkaç arkadaş bir araya gelerek, kirayı çok daha uygun hale getirerek ev kiralamanız da mümkündür. Harkov öğrenciye ev verme noktasında zorlanacağınız bir kent değildir. Lüks ve yeni binalar, ortalama seviyede binalar, eski binalar birçok seçenek bulunmaktadır. Oda kiralama da son derece caziptir. Buna göre, ailelerin evlerinde onların bir odalarını kiralayabilirsiniz. Şehirde birçok aile odalarından birini öğrencilere kiralamaktadır. Bu şekilde, rahat ve temiz bir ortamda, kentin merkezi noktalarında konaklama imkanı sağlayabilirsiniz. Her konuda danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Harkov Kalacak Yer

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!