Harkov Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

Harkov Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

Harkov Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

Harkov Üniversitesi sunduğu fırsatlar ile son dönemlerde gençlerimiz arasında son derece tercih edilir hale gelmiştir. Bu ilginin çok sayıda haklı nedeni bulunmaktadır. Avrupa Birliği üniversite eğitimi kriterlerine uygun, kaliteli, seçkin, elit bir eğitim alarak mezun olduğunuzda uluslar arası alanda geçerli diplomanızı alacaksınız. Diplomalarınız ülkemizde YÖK tarafından da tanınacak. Meslek eğitimi derinlemesine, kaliteli olarak, hem teorik anlamda, hem de uygulama anlamında gayet yeterli şekilde alacaksınız. Harkov Üniversitesi harç ücretleri ve genel anlamda şehirde yaşam giderleri de sizi kesinlikle zorlamayacak. Ortalama gelir grubunda bir gencimiz rahatlıkla yurtdışında bu eğitimi alabilir. Birçok avantaj ve her şeyden önemli olan bir kriter, üniversite ve istediğiniz bölümlere sınavsız kabul olanakları sizleri bekliyor.

Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Harkov Üniversitesi Türkiye temsilciliği görevini severek yürütmekteyiz. Öğrencilerimiz doğru ve memnun kalacakları yurtdışı eğitim seçimleri yapmaları kurumumuz için çok önemlidir. Harkov Üniversitesi Türkiye temsilciliği hizmeti alarak birçok avantajı elde edebilirsiniz. Her şeyden önce, okul hakkında ve eğitim almak istediğiniz bölüm hakkında detaylı şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğitim özellikleri, kalitesi, şartları, eğitim dili, harç miktarları gibi sayısız bilgiyi direk profesyonel öğrenci danışmanlarımızdan alabileceksiniz. Kayıt sürelerini kaçırmadan, ön kayıt imkanlarından yararlanacak, kontenjanlara dahil olabileceksiniz. Başvuru için istenen belgeleri öğrenecek, bunların nasıl eksiksiz ve doğru şekilde hazırlanacağını öğreneceksiniz. Bu konuda destekçiniz olacağız.

Harkov Vize Başvurusu

Vize başvuruları, öğrencilik yıllarınız için oturma izinlerinizin alınması süreçlerinde de sizinle olacağız. Bir hata yapmadan, eksiksiz şekilde başvurularınızı yapabileceksiniz. Sizi öğrencilik yıllarınızda, Harkov’da olduğunuz zamanlarda da kesinlikle yalnız bırakmamaktayız. Ekibimiz sizi havaalanında karşılayacaktır. Konaklama için tespit edilen yurt ya da kiralık ev seçeneğine gitme ve yerleşmeniz, gerekli kayıt işlemlerinizin yapılması, oturma izni işlemleri, sağlık kayıt ve sağlık sigortası işlemleri gibi hizmetlerimizle yanınızdayız. Eğitim yıllarınızda kayıt yenilemeler konusunda bizden hizmet alacaksınız. Ayrıca her probleminizde danışmanlarımız size yardımcı olmak için hazır olacak. Harkov huzurlu ve tam üniversite kenti özelliklerine sahip bir şehirdir. Memnun kalacağınız eğitim olanakları bu şehirde sizleri bekliyor.

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite

 

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!