Harkov Öğrenci Rehberi

Harkov Öğrenci Rehberi

Harkov Öğrenci Rehberi

Harkov, Ukrayna’nın kuzeydoğusunda yer alır. Son sayımlara göre 1.461.000 nüfusa sahiptir. Ukrayna’nın en büyük şehirlerinden biri olarak bilinmektedir. Rusya sınırında yer alan şehir diğer bölgelere göre daha soğuktur. 350.000’den fazla öğrenci bu şehirde öğrenim görmektedir. 20 bin civarı da yabancı öğrenci bulunmaktadır. Ukrayna’da ki en fazla öğrenci burada yer almaktadır. 38 adet üniversitesi bulunmaktadır. Rusça, Ukraynaca, İngilizce eğitimler verilmektedir. Öğrenci eğitim almak istediği bölümün diline göre hazırlık sürecine tabi olmaktadır. Ayrıca şehirde dünya sıralaması listelerinde ilk 500 içerisinde yer alan bir üniversitede yer almaktadır. Öğrenciler bu üniversitelerden aldıkları diplomalar ile uluslararası çalışabilmektedirler. Mavi diplomaları ile diledikleri ülkede çalışabilme imkanını elde etmektedirler. Harkov’da yer alan üniversiteler YÖK tarafından tanınmaktadırlar.

Üniversiteler yıllık harç ücretleri bakımından da ekonomiktirler. Aile bütçesini sarsmadan birçok bölümde öğrenim görmek mümkündür. Sınavsız Üniversite olanaklarını kaçırma. Diploman 48 ülkede geçerli olsun. Kendi eğitim almak istediğin alanı seçme şansın olsun. Peki, tüm bunları yapmak için karar verirken neler yapman gerektiğini biliyor musun? Meslek seçiminde ve ülke seçiminde nelere dikkat etmen gerekiyor? Seçtiğin üniversitenin popüler bölümleri neler? Kabul koşulları, hangi dilde eğitim verdikleri, ne tür belgeler hazırlamak gerektiği, yaşam koşulları gibi birçok cevaplanması gereken soru seni bekliyor.

Harkov Eğitim Sistemi

İnternet üzerinde araştırma yaparken bilgi sahibi olabilme konusunda yanılıyor olabilirsin. Çünkü eski yeni; doğru ya da yanlış birçok bilgi ortalıkta geziyor. Sizler bu bilgileri dikkate almamalı ve profesyonel danışmanlardan mutlaka destek görmelisiniz. Harkov Öğrenci Rehberi olan ve sizlere tüm aşamalarla ilgili bilgi veren profesyonel danışmanlarımıza ulaşabilir; tüm sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Böylece geleceğinize doğru daha emin adımlarla ilerleyen bir süreci başlatmış olursunuz.

Harkov Öğrenci Rehberi olan profesyonel danışmanlarımız sizin çok daha yüksek standartlarda bir geleceğe sahip olmanızı sağlayacak eğitimi almanız için sizi yönlendirmektedir. Birbirinden kaliteli ve öğrenci odaklı üniversitelerde öğrenim görerek alanınızda çok daha hızlı ilerleyeceğiniz donanıma sahip olmaktasınız. Harkov Öğrenci Rehberi ekibimizle görüşmek ve bu önemli kararları alabilmek için bizlerle yüz yüze irtibata geçmek isterseniz size bir telefon kadar yakınız.

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!