Harkov Türkiye’ye Olan Uzaklık Ve Ulaşılabilirlik

Harkov Türkiye’ye Olan Uzaklık ve Ulaşılabilirlik

Harkov Türkiye’ye Olan Uzaklık ve Ulaşılabilirlik

Yurtdışın eğitim almak isteyen gençlerin dikkat etmesi gereken noktalardan biri, seçecekleri ülke ile şehrin ülkemize olan uzaklığıdır. Özellikle sıkça ailelerini ziyaret etmek isteyen gençlerimiz, seyahat masrafları için fazla zaman ve para ayırmak istemeyen gençlerimizin ülkemize yakın bir coğrafyadan seçim yapmaları gerekir. Zaman farkının fazla olmaması da devamlı iletişim kurma noktasında çok önemlidir. Saat farkı az olursa ne zaman isterseniz ülkenizle iletişim kurabilirsiniz. Tüm bu avantajlara sahip olan Harkov ve Harkov Üniversiteleri diğer cazip özellikleri ile de ön plana çıkmaktadır. Harkov temiz, güvenli, huzurlu bir şehirdir. Ukrayna’nın en gelişmiş kentlerinden biridir. Yıldızı parlayan, eğitimli ve medeni, güleryüzlü insanların yaşadığı bu kent gençlerimiz için de birçok olanak sunmaktadır.

Harkov Üniversiteleri’den dünya standartlarında bir eğitim alabilirsiniz. Ukrayna ülkemizin kuzeyinde Karadeniz ile birlikte kuzey komşumuzdur. Gelişmiş kentlerinden biri olan Ukrayna ulaşım ise son derece avantajlı ve çeşitlidir. Harkov Türkiye’ye olan uzaklık ve ulaşılabilirlik bakımından, seçilebilecek en avantajlı şehirdir.  Ulaşım için ilk akla gelen seçenek uçak seferleridir. Havayolu ile Harkov’a ulaşmak hiç de zor değildir. İstanbul ile Harkov arasında düzenli uçak seferleri bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 1 saat 40 dakika bir sürede uçuş gerçekleşmektedir. Aktarma söz konusu olması durumunda ise zaman daha artabilir. Düzenli olarak uçak seferleri bulunmaktadır.

Harkov Türkiye Arası Uçak Seferleri

Uçak seferleri yanında, başka seyahat seçenekleri de bulunmaktadır. Türkiye’den şehre otobüsle yani karayolu üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu seyahat, yaklaşık olarak 13 ile 15 saat arasında sürmektedir. Demir yolu ve indirekt olarak deniz yolunu da kullanmak mümkündür. İki ülke arasında mesafenin yakın olması, seyahat masraflarının da ucuz olmasını sağlamaktadır. Özellikle önceden alınan kampanyalı, indirimli uçak biletleri inanılmaz avantaj sağlamaktadır. Önceden tatil zamanlarınızı bilmeniz söz konusu olacağından, biletlerinizi erken ve avantajlı şekilde alabilirsiniz. Hem programınızı yapma şansınız olur hem de pahalı bir seyahatten kurtulmuş olursunuz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak, ulaşım ve diğer tüm konularda size yardımcı olmaya hazırız. Her zaman ofislerimizle birçok yoldan iletişim kurabilirsiniz.

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite

Harkov Türkiye’ye Olan Uzaklık Ve Ulaşılabilirlik

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!