Harkov Üniversitesi Eğitim Dili

Harkov Üniversitesi Eğitim Dili

Harkov Üniversitesi Eğitim Dili

Harkov Üniversitesi size aradığınız üniversite eğitimini sunacak sevgili gençlerimiz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve Harkov Üniversitesi işbirliği ile size hayatınızı şekillendirecek eğitim fırsatını sunmaktayız. Mutlaka iletişime geçiniz ve öğrenci danışmanlarımızdan bilgileniniz. Harkov Üniversitesi birçok özelliği ile öğrencilerimiz için son derece avantajlıdır. Bunların başında, öğrencilerimiz hiçbir sınav şartı olmadan okula kabul edilmesi gelmektedir. Ukrayna Üniversiteleri ülkemizden öğrenci kabullerinde kesinlikle ülkemiz sistemi ile bağlantılı değildir ve ülkemizdeki sınav sistemi takip edilmemekte, esas alınmamaktadır. Ülkemizde sınava girmemiş, sınava girmiş, başarılı ya da başarısız olmuş olabilirsiniz. Bu durum Harkov Üniversitesi için önemli değildir ve takip edilmez. Kurum öğrencilerimiz için ayrı bir sınav da yapmaz.

Liseden yasal olarak mezun olan ve diplomalarını alan öğrencilerimiz okula başvurabilirler. Bir puan şartı, taban puan uygulaması ya da sınav şartı bulunmamaktadır. Sizden istenecek belgeler, lise diplomanız, transkript, pasaport, fotoğraf gibi birtakım temel belgelerdir. Harç ödemenizi de yaptıktan sonra kaydınız olacaktır. Ön kayıt ve kayıt işlemleriniz için endişelenmenize hiç gerek yok. Her adımda Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak yanınızda olacağız. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerin en önemli çekincelerinden biri dil öğrenme ayrıntısıdır. Yeni bir dili öğrenmek gençlere zorlayıcı gelebilir. Harkov Üniversitesi eğitim dili ve eğitimi seçeneklerinde size avantajlı imkanlar sunmaktadır. Okul kapsamında eğitim dili Rusça ve İngilizce olarak değişiklik göstermektedir.

Harkov Üniversitesi İngilizce-Rusça Eğitim

Bölümlerde Rusça ya da İngilizce eğitim seçeneğini tercih edebilirsiniz. Her iki dilin eğitimi de seçkin akademisyenler tarafından, derinlemesine verilmektedir. Hazırlık sınıfından, lisans yıllarınıza başlamadan önce gerekli eğitimleri alacaksınız. Bundan sonra, lisans eğitiminize altyapınız sağlam şekilde başlayacaksınız. Rusça sınıfları ile İngilizce sınıfları arasında az bir fiyat farklı olabilir. Buna göre, İngilizce bölümler Rusça Bölümlere göre biraz daha yüksek fiyatlıdır. Bu konuda fiyat belirlemelerini inceleyip karar verebilirsiniz. Ayrıca, mezun olduktan sonra çalışmak istediğiniz ülkelere göre dil eğitimi seçimi de yapabilirsiniz. Örneğin, Tıp eğitimi alırken mezun olduktan sonra çalışmak istediğiniz ülkelere göre, İngilizce ya da Rusça eğitim fırsatını seçebilirsiniz.

#ukraynadaeğitim #ukraynaüniversiteleri #ukraynadaüniversite #ukraynaüniversiteleri #yurtdışındaüniversiteeğitimi #ukraynaüniversite

Adres Tel. No.
Katip Mustafa Çelebi Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5, 34433 Taksim/İstanbul (0212) 709 87 09
Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!